This website uses cookies. By continuing to browse, you accept the use of cookies.
Official Web
Free Wi-Fi
Moja rezerwacja
Rezerwuj
Best Price Guaranteed
BOOK NOW
+
Data
rooms
Dorośli:
Children:
2 rooms
Dzieci poniżej 12 roku życia
+ Dodaj pokój
Kod promocyjny
Data dokonania rezerwacji
Dorośli
Children*
Pokój 1
x
Dodaj pokój
restauracja
Hotel Atrium
Cieszyć się naszą kuchnią
Szanowni Państwo sięgnęliśmy po nasze tradycje, które przez wieki były dumą polskiej sztuki kulinarnej. W naszej restauracji prezentujemy Państwu kuchnię słowiańską w nowoczesnym wydaniu. Wszystkie produkty są bardzo starannie dobrane i pochodzą od małych polskich producentów, dostawców i rolników. Szanujemy ich pasję oraz wkład w nasze dania, które każdego dnia serwujemy dla Państwa.
Konferencje i przyjęcia
Wiele lat doświadczenia na rynku daje nam możliwość stworzenia dla Państwa zróżnicowanej oferty gastronomicznej. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie zadowolimy najbardziej wymagających Gości.
Śniadanie
Drodzy Państwo każdego poranka między godziną 7.00 a 10.00 serwujemy śniadanie w formie bufetu. Naszą dumą są przede wszystkim konfitury truskawkowe i morelowe robione przez nasz kulinarny zespół. Pochwalić się możemy także ,autorskimi sałatkami, świeżą lemoniadą, tradycyjnymi polskimi przysmakami w postaci ogórków, smalcu czy chrzanu. Serwujemy schab i karczek marynowane w polskich ziołach, ale to tylko część produktów przygotowywanych specjalnie dla Państwa. Serdecznie zapraszamy na śniadanie.
MENU DLA DZIECI
Menu dla dzieci - dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne menu.

MENU DLA DZIECI
MENU
Z dumą prezentujemy nasze nowe menu, które bazuje na kuchni słowiańskiej. Dzięki starannie dobranym produktom stworzyliśmy smakowite dania mięsne, rybne, jak również wegetariańskie, bez glutenu oraz pozbawione laktozy.

MENU

NAPOJE

KARTA WIN