This website uses cookies. By continuing to browse, you accept the use of cookies.
Official Web
Free Wi-Fi
Moja rezerwacja
Rezerwuj
Best Price Guaranteed
BOOK NOW
+
Data
rooms
Dorośli:
Children:
2 rooms
Dzieci poniżej 12 roku życia
+ Dodaj pokój
Kod promocyjny
Data dokonania rezerwacji
Dorośli
Children*
Pokój 1
x
Dodaj pokój
restauracja
Hotel Atrium
Cieszyć się naszą kuchnią
Szanowni Państwo sięgnęliśmy po nasze tradycje, które przez wieki były dumą polskiej sztuki kulinarnej. W naszej restauracji prezentujemy Państwu kuchnię słowiańską w nowoczesnym wydaniu. Wszystkie produkty są bardzo starannie dobrane i pochodzą od małych polskich producentów, dostawców i rolników. Szanujemy ich pasję oraz wkład w nasze dania, które każdego dnia serwujemy dla Państwa.
Konferencje i przyjęcia
Wiele lat doświadczenia na rynku daje nam możliwość stworzenia dla Państwa zróżnicowanej oferty gastronomicznej. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie zadowolimy najbardziej wymagających Gości.
Śniadanie
Drodzy Państwo każdego poranka między godziną 7.00 a 10.00 serwujemy śniadanie w formie bufetu. Naszą dumą są przede wszystkim konfitury truskawkowe i morelowe robione przez nasz kulinarny zespół. Pochwalić się możemy także ,autorskimi sałatkami, świeżą lemoniadą, tradycyjnymi polskimi przysmakami w postaci ogórków, smalcu czy chrzanu. Serwujemy schab i karczek marynowane w polskich ziołach, ale to tylko część produktów przygotowywanych specjalnie dla Państwa. Serdecznie zapraszamy na śniadanie.
MENU

Z dumą prezentujemy nasze nowe menu, które bazuje na kuchni słowiańskiej. Dzięki starannie dobranym produktom stworzyliśmy smakowite dania mięsne, rybne, jak również wegetariańskie, bez glutenu oraz pozbawione laktozy.

MENU