Hotel Atrium - Kraków, Kraków
, Kraków
Przyjazd
Wyjazd

Atrakcje

Królewski Kraków

Królewski Kraków

Kraków to piękne miasto pełne wspaniałych zabytków, kościołów, muzeów oraz urokliwych miejsc. Zamek Królewski na Wawelu, Rynek Główny, czy stare uliczki oraz zabytki kultury żydowskiej na Kazimierzu tworzą niezwykłą atmosferę. 

Kopalnia soli Wieliczka

Kopalnia soli Wieliczka

To jeden z najcenniejszych i najstarszych zabytków w Polsce liczący ponad 700 lat. Wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. 

Oświęcim i Brzezinka

Oświęcim i Brzezinka

Obóz Auschwitz stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i Holocaustu. Utworzony został przez Niemców w połowie 1940 r. na przedmieściach Oświęcimia. Odwiedzającym udostępniane są tereny i obiekty byłych obozów Auschwitz I i Auschwitz II-Birkenau. 

Zakopane

Zakopane

To stolica sportów zimowych, gdzie organizowany jest Puchar Świata w skokach narciarskich. Z każdym rokiem przyciąga coraz większe rzesze turystów pragnących wypocząć wśród polskich gór, pięknego krajobrazu, a przede wszystkim aby poznać największą atrakcję regionu - polski folklor.

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem to jedna z najpiękniejszych atrakcji Pienińskiego Parku Narodowego. Spływ łodziami flisackimi przez najpiękniejszy przełom rzeczny w Europie to niezwykłe spotkanie z dziką, niezmienioną od tysiącleci przyrodą.

ul. Krzywa 7
31-149 Kraków, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij