This website uses cookies. By continuing to browse, you accept the use of cookies.
Official Web
Free Wi-Fi
Moja rezerwacja
Rezerwuj
Best Price Guaranteed
BOOK NOW
+
Data
rooms
Dorośli:
Children:
2 rooms
Dzieci poniżej 12 roku życia
+ Dodaj pokój
Kod promocyjny
Data dokonania rezerwacji
Dorośli
Children*
Pokój 1
x
Dodaj pokój
KONFERENCJE
Hotel Atrium
świętować z nami
Kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji konferencji oraz eventów daje nam możliwość stworzenia dla Państwa zróżnicowanej oferty. Przygotowywanie spotkań biznesowych, wernisaży, pokazów, przyjęć oraz wielu innych wydarzeń to nasza pasja. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.
SALA GŁOWNA
Główna sala konferencyjna o powierzchni 72 m², umożliwia przeprowadzenie spotkań dla 80 osób przy ustawieniu teatralnym, 52 osób przy ustawieniu szkolnym oraz 34 osób przy ustawieniu stołów „w podkowę”. Klimatyzowana sala wyposażona jest w: nagłośnienie, ekran, flip-chart, bezprzewodowe i przewodowe łącze internetowe, mikrofony oraz rzutnik multimedialny. Na życzenie możliwość jest wyposażenia sali w kabiny symultaniczne bądź inny sprzęt dodatkowy. Sala główna zlokalizowana jest na parterze w pobliżu recepcji hotelowej. Przed salą znajduje się przestronne foyer, które przeznaczone jest do Państwa dyspozycji na czas konferencji.

PDF
SALA PATIO
Sala Patio jest salą wielofunkcyjną o powierzchni 57 m², co pozwala na przeprowadzenie w komfortowych warunkach spotkań dla 61 osób przy ustawieniu teatralnym, 28 osób przy ustawieniu szkolnym oraz 24 osób przy ustawieniu stołów „w podkowę”. Sala jest klimatyzowana i posiada przeszklony dach. Zarówno częściowe, jak i całkowite zaciemnienie sali jest możliwe. Sala pozbawiona jest wszelkich barier " komunikacyjnych; zlokalizowana jest na parterze w pobliżu recepcji i restauracji hotelowej. Wyposażenie sali: nagłośnienie, ekran, flip-chart, bezprzewodowe łącze internetowe, mikrofony oraz rzutnik multimedialny. Na Państwa życzenie zapewniamy kabiny symultaniczne bądź inny sprzęt dodatkowy."

PDF
RESTAURACJA
Sala restauracyjna o powierzchni 80 m² wraz z Salą Patio o powierzchni 57 m² oferuje miejsce dla 110 osób. Obie sale są klimatyzowane oraz nagłośnione. Restauracja tak, jak w przypadku Sali Głównej oraz Sali Patio, pozbawiona jest wszelkich barier komunikacyjnych.

Lunch/supper sets (6.50 €/person)
Dinner sets (9.00 €/person)

BUFFET

Cold buffet (30,- PLN/persona)
Buffet (40,- PLN/persona)
Buffet (55,- PLN/persona)
The enriched buffet "With a lamp of champagne" (75,- PLN/persona)
APARTAMENTY
Oddajemy do Państwa dyspozycji także 2 apartamenty z aneksami kuchennymi na organizację kameralnych spotkań biznesowych. Każdy apartament pomieści 20 osób w układzie teatralnym lub 15 osób w układzie „w podkowę”."

Coffee break Atrium Hotel
OFERTA GASTRONOMICZNA
"Stworzyliśmy dla Państwa bogatą ofertę przerw kawowych, lunchy oraz uroczystych kolacji. Oferujemy menu oparte na lokalnych produktach. Pośród naszych ciekawych zestawów znajdują się również pozycje wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe. "
USŁUGI DODATKOWE
Oferujemy Państwu wiele usług dodatkowych. Z wielką przyjemnością postaramy się spełnić dodatkowe Państwa życzenia.
PARTNERZY