This website uses cookies. By continuing to browse, you accept the use of cookies.
Official Web
Free Wi-Fi
Moja rezerwacja
Rezerwuj
Best Price Guaranteed
BOOK NOW
+
Data
rooms
Dorośli:
Children:
2 rooms
Dzieci poniżej 12 roku życia
+ Dodaj pokój
Kod promocyjny
Data dokonania rezerwacji
Dorośli
Children*
Pokój 1
x
Dodaj pokój
KONFERENCJE
Hotel Atrium
świętować z nami
Kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji konferencji oraz eventów daje nam możliwość stworzenia dla Państwa zróżnicowanej oferty. Przygotowywanie spotkań biznesowych, wernisaży, pokazów, przyjęć oraz wielu innych wydarzeń to nasza pasja. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.
SALA GŁOWNA
Sala główna stanowi wyjątkową scenerię do organizacji szkoleń, konferencji, czy spotkań biznesowych. Wyposażona jest w projektor, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony, klimatyzację, flipcharty, bezprzewodowe i przewodowe łącze internetowe oraz interaktywną, dotykową 100 - calową tablicę multimedialną myBoard, która pozwala na realizację wielu przydatnych funkcji, jak: rozpoznawanie pisma odręcznego, odtwarzanie video z możliwością „pisania” na filmie, zrzuty video. Program integruje się z programami pakietu MS Office pozwalając na ręczne dopisywanie notatek do dokumentów (w formie graficznej).

PDF
SALA PATIO
Sala Patio jest salą wielofunkcyjną o powierzchni 57 m², co pozwala na przeprowadzenie w komfortowych warunkach spotkań dla 61 osób przy ustawieniu teatralnym, 28 osób przy ustawieniu szkolnym oraz 24 osób przy ustawieniu stołów „w podkowę”. Sala jest klimatyzowana i posiada przeszklony dach. Zarówno częściowe, jak i całkowite zaciemnienie sali jest możliwe. Sala pozbawiona jest wszelkich barier " komunikacyjnych; zlokalizowana jest na parterze w pobliżu recepcji i restauracji hotelowej. Wyposażenie sali: nagłośnienie, ekran, flip-chart, bezprzewodowe łącze internetowe, mikrofony oraz rzutnik multimedialny. Na Państwa życzenie zapewniamy kabiny symultaniczne bądź inny sprzęt dodatkowy."

PDF
RESTAURACJA
Podczas każdego spotkania z przyjemnością zadbamy o Państwa podniebienia serwując pyszne posiłki w naszej Restauracji Atrium.
Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji przerw kawowych oraz zestawów lunchowych stworzonych przez naszego Szefa Kuchni.
Mamy świadomość, iż każda firma potrzebuje oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb i specyfiki organizacji, dlatego oferujemy również możliwość skomponowania własnych zestawów lunchowych lub kolacyjnych w formie serwowanej lub bufetowej.
Na Państwa życzenie przygotujemy również dania wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe.


Zestawy lunchowe

Lunch/supper sets (6.50 €/person)
Dinner sets (9.00 €/person)

BUFFET

Cold buffet (30,- PLN/persona)
Buffet (40,- PLN/persona)
Buffet (55,- PLN/persona)
The enriched buffet "With a lamp of champagne" (75,- PLN/persona)
USŁUGI DODATKOWE
Oferujemy Państwu wiele usług dodatkowych. Z wielką przyjemnością postaramy się spełnić dodatkowe Państwa życzenia.
PARTNERZY