This website uses cookies. By continuing to browse, you accept the use of cookies.
Official Web
Free Wi-Fi
Moja rezerwacja
Rezerwuj
Best Price Guaranteed
BOOK NOW
+
Data
rooms
Dorośli:
Children:
2 rooms
Dzieci poniżej 12 roku życia
+ Dodaj pokój
Kod promocyjny
Data dokonania rezerwacji
Dorośli
Children*
Pokój 1
x
Dodaj pokój

DLA GOŚCIA

Hotel Atrium

Dla gościa hotel atrium

Chcemy się tobą opiekować.

POPOŁUDNIOWA HERBATKA

Codziennie pomiędzy 16 a 17 celebrujemy z naszymi gośćmi popołudniową herbatkę.

NIESPODZIANKA SZEFA KUCHNI

Każdego naszego gościa traktujemy bardzo wyjątkowo. Chcemy Państwa zaskakiwać. Nasz Szef Kuchni ma dla Państwa niespodziankę.

Do zobaczenia w restauracji!

WSPÓŁPRACA Z MARKIEM KONDRATEM

Znana ikona polskiego kina od wielu lat jest związana z projektem, który opowiada nam niezwykłą historię. Marek Kondrat udostępnia ten niezwykły świat wszystkim naszym Gościom.

FILIŻANKA KAWY

Doskonale wiemy jak ważną jest pełna smaku i aromatu filiżanka kawy. Dlatego też, proponujemy Państwu kawę wyjątkową, o intensywnym bukiecie, idealną.

Miłego relaksu!

WERNISAŻ FOTOGRAFII

Kochamy sztukę i chcemy się nią podzielić z Państwem. Co kwartał w Hotelu Atrium organizowane są wernisaże. Serdecznie zapraszamy.

MAŁOPOLSKA JEST PIĘKNA

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą naszych wycieczek.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Hotel Atrium położony jest tuż przy Rynku Głównym w Krakowie. Jego perfekcyjna lokalizacja nie oznacza jednak hałasu i zgiełku dużego miasta. Wręcz przeciwnie, znajdą nas Państwo na ulicy Krzywej, która otulona jest z każdej strony typowymi krakowskimi kamienicami.

ZADASZONY PARKING

Dla gości podróżujących samochodem oferujemy strzeżony parking. Prosimy o kontakt z naszą recepcją w celu dokonania rezerwacji.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Dla Gości lubiących aktywnie spędzać czas oferujemy długie przejażdżki po pięknym Krakowie. Do każdego wypożyczonego roweru, mapa z najciekawszymi miejscami gratis.

KOCHAMY DZIECIAKI

W Hotelu Atrium kochamy dzieci i dokładnie wiemy jak umilić im czas. Zapewniamy kącik zabaw, malowanki oraz kredki do pokoju, specjalne menu dla dzieci, zestaw śniadaniowy, łóżeczko, nocnik, nakładkę na toaletę, wanienkę, animacje jak również opiekunkę na życzenie.

PAŃSTWA PUPIL TO NASZ GOŚĆ

U nas każdy Państwa pupil, nawet ten najmniejszy, jest mile widziany. Przygotujemy pakiet powitalny, zaprosimy do restauracji. U nas wszędzie Państwa przyjaciel jest naszym Gościem.

NASZA FILOZOFIA ECO

Naszym priorytetem jest zmniejszenie ilości zużycia wody i energii. Dlatego też, stworzyliśmy program Future Planet. Prosimy o przyłączenie się do naszej akcji.

CENTRUM KOSMETYCZNO - DERMATOLOGICZNE DER - MED

Naszych Gości zapraszamy do skorzystania z usług zaprzyjaźnionego Centrum Kosmetyczno- Dermatologicznego DER-MED.

To magiczne miejsce, gdzie w ciepłych wnętrzach i serdecznej atmosferze pod okiem najlepszych specjalistów kompleksowo zadbamy o Państwa zdrowie i urodę.

Wykwalifikowany personel medyczny i kosmetyczny, wysokiej klasy profesjonalny sprzęt oraz miła atmosfera umożliwią Państwu relaks, zmianę wyglądu oraz poprawę stanu zdrowia.

CENTRUM BIZNESOWE

Dla Państwa wygody oddajemy przestrzeń z komputerem, usługą druku, kopiowania, skanowania oraz faksu.

USŁUGI PRALNI

Oferujemy Państwu usługi pralni wodnej, chemicznej oraz usługi prasowania. Chętnie, na specjalne życzenia zajmiemy się Państwa praniem ekspresowo.

KUCHNIA SŁOWIAŃSKA

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaprezentować Państwu nowoczesne wydanie tradycyjnej kuchni słowińskiej. To jedyna taka kuchnia w Krakowie.

CENTRUM HANDLOWE - GALERIA KRAKOWSKA

Zaledwie 3 min dzieli nas od jednego Galerii Krakowskiej. Łączna powierzchnia 270 sklepów mieszczących się na trzech poziomach wynosi 60 000 m2.

Miłych zakupów!

FREE WIFI

Na terenie całego obiektu mogą Państwo skorzystać z darmowego wifi.

ZAKAZ PALENIA

Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

WYPOŻYCZALNIA SMARTÓW

Różnorodna i doskonale utrzymana flota samochodów Smart to ciekawa alternatywa na zwiedzanie Krakowa i Małopolski. Każdy Smart posiada unikatowy design.

LOTNISKO

Proponujemy Państwu szybki i komfortowy transfer z lotniska Balice (KRK), Pyrzowice (KTW), Okęcie (WAW) oraz Modlin (WMI).