This website uses cookies. By continuing to browse, you accept the use of cookies.
Official Web
Free Wi-Fi
Moja rezerwacja
Rezerwuj
Best Price Guaranteed
BOOK NOW
+
Data
rooms
Dorośli:
Children:
2 rooms
Dzieci poniżej 12 roku życia
+ Dodaj pokój
Kod promocyjny
Data dokonania rezerwacji
Dorośli
Children*
Pokój 1
x
Dodaj pokój
WYCIECZKI
Hotel Atrium
Piękna nasza Polska cała
Chcielibyśmy zaprosić Państwa w niezwykłą podróż po Małopolsce. Komfortowym samochodem zabierzemy Państwa w każde wyśnione miejsce. Nasz kierowca nie tylko zapewni bezpieczeństwo i wygodę ale także doradzi co zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy. Całą organizacją zajmie się nasza recepcja.

Miłych wspomnień !
ZWIEDZANIE KRAKOWA
Kraków to piękne miasto pełne wspaniałych zabytków, kościołów, muzeów oraz urokliwych uliczek. Oferujemy Państwu zwiedzanie z indywidualnym przewodnikiem.
ZWIEDZANIE KAZIMIERZA
Krakowski Kazimierz to jedna z najpopularniejszych dzielnic miasta. Przytulne kafejki i restauracje, galerie sztuki, klimatyczne uliczki oraz zabytki kultury żydowskiej tworzą urokliwą atmosferę. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.
KOPALNIA SOLI WIELICZKA
To jeden z najcenniejszych i najstarszych zabytków w Polsce liczący ponad 700 lat. Wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata. Piękne kaplice, niesamowite podziemne jeziora, solne rzeźby, majestatyczne konstrukcje ciesielskie, zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię to niepowtarzalne doświadczenie i wspaniałe wspomnienia.
OŚWIĘCIM I BRZEZINKA
Obóz Auschwitz stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i Holocaustu. Utworzony został przez Niemców w połowie 1940 r. na przedmieściach Oświęcimia. Tereny obozów udostępnione są w całości dla zwiedzających.
ZAKOPANE
To zimowa stolica Polski. Z każdym rokiem przyciąga coraz większe rzesze turystów pragnących wypocząć wśród polskich gór, pięknego krajobrazu, a przede wszystkim aby poznać największą atrakcję regionu - polski folklor.
SPŁYW DUNAJCEM
Przełomem Dunajca to jednym z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Spływ łodziami flisackimi to niezwykłe spotkanie z dziką, niezmienioną od tysiącleci przyrodą Pienińskiego Parku Narodowego. Tradycja spływu na drewnianej tratwie zbudowanej z połączonych ze sobą wąskich łódek sięga pierwszej połowy XIX wieku i zdecydowanie należy do najciekawszych atrakcji turystycznych.
WADOWICE
Wadowice to urokliwe rodzinne miasto Karola Wojtyły. Muzeum Jana Pawła II bogate w materiał wizualny ilustrujący ważniejsze chwile z życia Papieża, Bazylika Najświętszej Maryi Panny oraz wizyta w cukierni na ulubionej kremówce Papieża to miejsca, które warto odwiedzić.
ZAMEK PIASKOWA SKAŁA I MACZUGA HERKULESA
Dla miłośników prawdziwej turystki oferujemy wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Piękny Zamek w Piaskowej Skale, Kościół na Wodzie, muzeum oraz położona nieopodal potężna skala zwana Maczugą Herkulesa to najważniejsze punkty wycieczki.
ŚLADAMI JANA PAWŁA II
Kraków i okolice darzone były przez Papieża szczególnym sentymentem. Przez wiele lat Ojciec Święty mieszkał w Krakowie. Dlatego też podczas każdej pielgrzymki do ojczyzny odwiedzał rodzinne strony. Wycieczka obejmuje przede wszystkim wyjazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach i Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.
CZĘSTOCHOWA
Częstochowa to jedno z najczęściej uczęszczanych miejsc pielgrzymkowych na świecie. Największym skarbem Jasnej Góry jest Cudowny Wizerunek Matki Bożej. Obraz od samego początku zasłynął cudami, które nadały rozgłos Maryjnemu Sanktuarium.